16 oktober 2018 19:30
In november is het mogelijk om mee te doen aan 4 gratis proeftrainingen voor het Walking Football bij ODIN ’59. Geïnteresseerden kunnen zich op de donderdagen 1/8/15/22 november om 15.45 uur melden in de commissiekamer van ODIN ’59.
Oldstars
Al 3 jaar trapt een elftal Oldstars van ODIN ’59 met veel plezier elke week tegen een bal. Dat doen zij onderling, maar regelmatig spelen zij ook vriendschappelijke wedstrijden tegen andere clubs. Het gaat er sportief aan toe, men geeft elkaar voldoende ruimte zodat zowel de gevorderde als minder gevorderde voetballers aan bod komen. De spelregels van het walking footballen bevorderen dit. Er mag niet worden gerend, lichamelijk contact wordt vermeden en de bal mag niet boven de heup uitkomen. Suf is het spel allerminst. Met snel positiespel en veel balcontacten wordt de conditie van de deelnemers op de proef gesteld. Na afloop van de training wordt koffie gedronken en veel gelachen. De deelnemers betalen per jaar symbolisch €59,-. Dankzij de Jumbo Heemskerk en ODIN ’59 is een trainings- en wedstrijdtenue beschikbaar.
Aanmelden
Wie deel wil nemen aan het walking football kan zich melden bij Hubert Habers van Team Sportservice Kennemerland via hhabers@teamsportservice.nl.
Met vriendelijke groet,
Hubert HabersBeleidsadviseur Kennis en Strategie (vitale sportvereniging)Verenigingsadviseur
Team Sportservice Noord-HollandPostbus 3382000 AH Haarlem
T 023-2055018 (maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag)
M 06-30006331 (prive, voor collega’s of spoed)
E hhabers@teamsportservice.nl
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.