
Hallo Tim, hoe is het met je?
Uitstekend
Ik moest afgelopen zaterdag bij je aanwezigheid bij het eerste denken aan je doelpunt vorig seizoen uit tegen ACV. Je kreeg geen speelminuten afgelopen zaterdag. Hoe is je seizoen tot nu toe verlopen en wat vind je ervan?
Ja dat was een heerlijke goal inderdaad! Helaas niet. Tot nu toe wat dat betreft teleurstellend. Je wilt elke week spelen en daar train je ook voor. Qua resultaten met 1 en 2 denk ik redelijk. Al hadden we zeker met 2 meer punten moeten pakken.
Je speelt nu voornamelijk tot nu toe in het tweede. Hoe voelt dat?
Ik kan het goed vinden met de jongens/trainer en leiders uit het tweede dus het voelt nooit als een straf, maar ik train en voetbal om in het eerste te spelen. Je beleeft een wedstrijd dan toch net iets anders en het niveau van tegenstanders is soms weinig uitdagend.
Bij je wedstrijden in het eerste tot nu (vanaf de oefenperiode) vinden sommige supporters dat je niet onbevangen genoeg speelde. Klopt dat?
Weet niet precies hoe je onbevangen precies bedoelt, maar ik ben een verdediger die het, op dit niveau, vooral van zijn aanvallende kwaliteiten moet hebben. Daarbij neem ik verdedigend soms wat risico. Dat ziet er misschien iets te onbevangen uit.
Neen Neen, ik bedoel dat het leek dat je vorig seizoen lekkerder voetbalde. Heeft dat met vertrouwen of spanning te maken tav. concurrentie??
Neen. Dat zie ik niet zo. Ik ben zo goed als de trainers mij zien.
Hoe is het voetbal ooit bij jou begonnen, Tim? Hoe ben je erin gerold?
Ik ben op mijn 4de bij de kabouters bij De Foresters begonnen. Al sliep ik daarvoor ook al met een bal.
Op welke positie speel je het liefst? Waarom?
Het liefst speel ik in een 1-5-3-2 systeem als een van de 5 verdedigers helemaal aan de linkerkant.
Wie zijn momenteel je beste voetbalmaten binnen ODIN en met wie kun je het in het veld het beste vinden?
Ik kan het eigenlijk met iedereen goed vinden, maar ga het meest om met oud Foresters maatjes Jeffrey en Stan.
Welke spelers bij ODIN’59 spreken je überhaupt het meest aan?
Qua techniek kan ik het meest genieten van Jeffrey. Daarnaast kan ik ook echt genieten of verbazen dat Dikker altijd op de goede plek staat.
Welk systeem is volgens jou het best uitvoerbaar (in het algemeen en met jou in de opstelling erbij?). En wat gaat goed en wat kan beter wat betreftde uitvoering van jullie team?
Ik denk dat een 1-5-3-2 systeem het beste uitvoerbaar is. Vorig seizoen hebben we daar de meeste punten mee gepakt. Ook al lijkt het op papier een verdedigend systeem, vind ik dat het genoeg aanvallende mogelijkheden heeft waardoor je soms bijna 1-3-4-3 speelt. Voor mij is dat ook de ideale opstelling aangezien er 3 centrale verdedigers achter mij staan.
Standaardvraag: Waarin ben je als voetballer goed en wat kan nog beter?
Goed loopvermogen/conditie, instelling en linkerbeen. Mijn 1 op 1 en voetballen met ruimte in mijn rug kan echt nog verbeterd worden.
Voel je je nog steeds OK bij de club en wat zou ODIN’59 als club volgens jou kunnen verbeteren?
Ik voel mij meer dan OK bij Odin. Dat komt vooral door alle betrokken vrijwilligers zoals bijvoorbeeld Frans en Arie die alles voor ons goed regelen.
Hoogtepunt tot nu toe in de voetballerij?
Promotie met Foresters was mooi, maar ook wedstrijden zoals uit bij Spakenburg en Quick Boys waren voor mij hoogtepunten.
Dieptepunt?
Op mijn twaalfde heb ik er een jaar uitgelegen door een knieblessure.
Welke trainers heb jij eerder gehad? Van wie heb je het meeste geleerd?
Bij de senioren:
Marcel Faber
Rob Klanker
David Zonneveld
Heb het meest geleerd van David Zonneveld. Die, soms tegen het irritante aan, bijvoorbeeld hamerde op welk been ingespeeld moest worden.
Wie is op het hoogste podium je voorbeeld als speler? En welke club spreekt je het meest aan?
Marcelo en Alaba. Vind het tof dat zij als linksback spelen, maar wel met zoveel flair en aanvallende drang dat ze echt belangrijk zijn voor het team.
Wie zijn je beste supporters?
Mijn vader. Die fietst ongeacht het weer en de afstand overal naar toe om te komen kijken.
Wat zijn verder je ambities nu of in de toekomst op voetbalgebied, privé of qua beroepscarrière?
Ik wil op een zo een hoog mogelijk niveau als basisspeler spelen. Uiteraard het liefst bij ODIN.
Privé ga ik vanaf volgend maand mijn huis met vrienden verlaten voor een huis met mijn vriendin. Hoop dat ik daar net zo gelukkig word als nu ;)
Qua beroepscarrière ben ik nu fiscaal jurist en mijn ambitie is om uiteindelijk een eigen bedrijf op te zetten.
++Even nog wat andere vragen als je het goed vindt?
-Ik ben in het veld op mijn best als… ik vrijheid heb
-Ik ben buiten het veld op mijn best… omringd door vriendin en vrienden in een kroeg sta
-Mijn vrienden kennen me als……. vrolijk en energiek

‘C.V’.
Naam: Tim van Gelder
Bijnaam: ‘Pferd’
Geboren wanneer en waar? 25-08-1993 in Hoorn
Broers/zussen? Broertje Max van 23.
Beroep/studie? Fiscaal jurist
Verkering?: Ja met Cecile
Sterrenbeeld: Maagd
Lengte: 184 cm
Gewicht: 77 kg
Schoenmaat: 44
Rechts of linksbenig: Links
Lievelingseten als kind: Lasagne
Lievelingseten nu: Risotto
Eerdere clubs: Foresters
Merk voetbalschoen: Adidas
Lievelingskleur: Azuurblauw
Welke muziek vind je goed: Nederlandstalig en oude disco
Boek: Alle boeken van Dan Brown
Beste film: Ben meer een serie kijker dus dan ‘How I met your mother’
Trots op: Mijn moeder
Levensmotto: “Wie niet waagt wie niet wint”
Tim, bedankt voor het beantwoorden van de vragen. En succes en veel plezier verder bij ODIN’59 en succes zaterdag.
De ODIN’59 redactie






