De website van Odin59 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.
Op onze website vind je allerlei informatie over onze mooie club. Van actuele zaken over wedstrijden en trainingen tot achtergrondinformatie.
2 mei 2019 9:00
Op zaterdag 25 mei organiseert ODIN’59 een grote veilingavond. Onderdeel van de veilingavond is de jeugdloterij. De op 13 april uitgedeelde lotenboekjes en de opbrengsen daarvan kunnen worden ingeleverd in de bestuurskamer op woensdag 8 mei: 17.00-19.00 uur, zaterdag 11 mei en 10.00-12.00 uur, zaterdag 18 mei: 10.00-12.00 uur.
Opknappen accommodatie ODIN'59De opbrengst van de veiling is bedoeld voor het opknappen van de accommodatie van onze vereniging. De waterleidingen, kranen en douches worden vernieuwd, de kleedkamers en de tribune krijgen een opknapbeurt en de veldverlichting wordt verbeterd. Net als vorige keer koppelen we ook een goed doel aan onze veiling: Support Casper. Casper van Eijck is arts in het Erasmus MC en clubarts van Feyenoord. Met zijn stichting doet hij innovatief onderzoek naar behandelmethodes voor alvleesklierkanker. Een prachtig doel, dat wij als maatschappelijk betrokken club graag omarmen.Inname jeugdlotenDe jeugdloten zijn op zaterdag 13 april verspreid via de leiders. De lotenboekjes dienen allemaal terug ingeleverd te worden, zodat wij de trekking op 25 mei kunnen doen. Het inleveren van de loten en opbrengst kan op de volgende inlevermomenten in de in de bestuurskamer bij de leden van het organisatieteam.
Het is op deze momenten ook mogelijk om nieuwe boekjes op te halen, om zo topverkoper te worden. Extra boekjes kunnen ook eerder bij de leiders of het veilingteam worden opgehaald. De leiders kunnen de extra boekjes regelen met de leden van het veilingteam.
We hopen en rekenen uiteraard op de inzet van alle jeugdleden om de loterij tot een mooi succes te maken!
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.