Indeling jeugdteams onderbouw

Indeling jeugdteams onderbouw

5 juni 2021 15:15


Er wordt hard gewerkt aan de concept-indeling van de teams voor aankomend seizoen, deze indeling is nog niet definitief en kan nog gewijzigd worden..
De conceptindeling voor de JO10,JO11,JO12,JO13 en JO14 is gemaakt. Aan de conceptindeling voor de JO8 en JO9 wordt nog hard gewerkt.

JO10-1&2

 

JO10-3

Kyandro

Chamorro Cao

 

Jack

de Groot

 

Manuel

Thuis

Danel

Ortiz Hylkema

 

Riley

Lehmann

 

Joep

Deen

Jaylen

Munoz Bijsterbosch

 

Jasper

Koper

 

Mats

Stal

Nivinth

Nimalnesan

 

Jayden

Edwards

 

Anchalan

Visvalingam

Luuk

Glorie

 

Seth

Merodio Saiz

 

Ege

Kiraz

Emir

Yilmaz

 

Puck

Reinhart

 

Levi

Jurjus

Jip

Houtenbos

 

Victor

Oerlemans

 

Matz

de Vries

Samuel

de Bos

 

Cesc

Tichelaar

 

Hugo

Beers

begeleiding

Max de Groot

 

 

 

 

 

Martin de Vries

 

Jim van Aken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO10-4

 

JO10-5

 

JO10-6

Thom

Zuidervaart

 

Stef

Doodeman

 

Alexander

Bollens Lopez

Jur

van Elst

 

Steef

Folkerts

 

Lorenzo

Florio

Douwe

Tekstra

 

Djim

Mulder

 

Fabian

Serrato Pauws

Milou

Kerkstra

 

Levi

Mooij

 

Dylan

Taveras

Melissa

Raat

 

Omayra

Billinghurst

 

Aswhin

Bakker

Fabian

Scholte

 

Nick

Floris

 

Xawy

Ponga Vega

Liam

Visser

 

Teun

van Embden

 

Ali Ensar

Coban

Kjell

Appel

 

Sverre

Castricum

 

 

 

begeleiding

Bart van Elst

 

 

Bas Doodeman

 

 

Luis Ponga Vega

 

Patrick Raat

 

 

Niels Floris

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO10-7

 

JO10-8

 

 

 

Quinten

Lau

 

Lobke

Alonso Alvarez

 

 

 

Tim

Krassenburg

 

Giovanni

Sobhey

 

 

 

Joris

Hissink

 

Mirac

Er

 

 

 

Gijs

Pels

 

Sirac

Er

 

 

 

Muhammad

Ludeen

 

Abdul

Aziz Alrashwani

 

 

 

Puck

Huizenga

 

Bilal

Mohammadi

 

 

 

Wout

Janssen

 

Bijan

Bagheri

 

 

 

begeleiding

Laurens Krassenburg

 

 

Tobias Tichelaar

 

 

 

 

Chi-Hon Lau

 

 

Ruud Jungbacker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO11 1&2

 

JO11-3

Rens

Dekker

 

Sky

Oudshoorn

 

Sem

Verduin

Steff

van Duivenvoorde

 

Jim

Riemers

 

Jurre

Maks

Sefan

Teeling

 

Sky

Bos

 

Quinn

Schuijt

Jesper

Kos

 

Twan

Kossen

 

Mees

Lasker

Demy

Ploeg

 

Naut

de Vries

 

Tyler

Lina

Sven

te Pas

 

Dion

Roelofzzen

 

Finn

Griffits

Dylano

Roderiquez

 

Yusuf

Karabarun

 

Lucas

de Wit

Ali

Alhaj Akil

 

Faris

Steenstra

 

Jamie

Bakker

Bram

Kuper

 

Vince

Booij

 

Roan

Kruizinga

Yassir

Gok

 

 

 

 

Karan

Khedra Kanveer

Teun

van der Kolk

 

 

 

 

Sven

Boots

begeleiding

Huib Dekker

 

 

Vincent de Wit

 

 

Jaap Maks

 

Peter te Pas

 

 

Wilco de Vries

 

 

Leon Lasker

 

 

 

 

 

 

 

Erik Lina

 

 

 

 

 

 

 

 

JO11-4

 

JO11-5

 

 

 

Tabe

Asselman

 

Ruben

Zon

 

 

 

Kasper

van t Hull

 

Justin

Houtkoop

 

 

 

Cas

van der Wel

 

Mousa

Safi

 

 

 

Naut

van der Linde

 

Imraan

Haybe

 

 

 

Jayce

Rosheuvel

 

Lars

Snijder

 

 

 

Brett

van der Engel

 

Andrew

Sedhorn

 

 

 

Sid

Witte

 

Taysir

Badahi

 

 

 

Yahja

Lehman

 

Enrique

Novo Casal

 

 

 

Lennox

de Wit

 

Raul

Nunez

 

 

 

Florian

van Dijk

 

Dylan

van Gool

 

 

 

begeleiding

Dico van Dijk

 

 

begeleiding

 

 

 

 

Gerard Asselman

 

 

nog niet bekend

 

 

 

 

Remco van der Wel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO12-1

 

JO12-2

 

JO12-3

Wout

Kraakman

 

Dylan

Gerritsen

 

Ruben

Garcia Kluft

Xavi

Koers

 

Bas

Kranenburg

 

Ajaay

Pathmanathan

Pelle

Hoonhout

 

Jabian

Melfor

 

Mikai

Veenstra

Mikai

Plijmakers

 

Thijs

Overbeek

 

Thomas

Sedhorn

Chad

Belodi

 

Aziz

Rehan

 

Tobias

Severijk

Nathan

Kiesse

 

Thije

Tiemann

 

Justin

van IJselmuyden

Reda

Karmine

 

Jayson

Postman

 

Sean Paul

Veldman

Noah

van Wens

 

Tijn

Kemp

 

Daan

van Zanten

Rens

Perquin

 

Bjarne

de Groot

 

Jeremy

Jansen

Rylan

Galestein

 

Rowan

de Ruiter

 

Thijn

Vreeswijk

 

 

 

 

 

 

Eli

Tetteroo

begeleiding

José Calle

 

 

Sander Gerritsen

 

 

Mark

 

Jimminck de Bie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO13-1

 

JO13-2

 

JO13-3

Memphis

de Wit

 

Duardo

Thuis

 

Stan

Alofsen

Marcus

Cruiff

 

Fabrice

van Lieshout

 

Berat

Cecik

Jasmijn

Onel

 

Seth

van Steen

 

Levi

Sluijter

Lars

Oldenburger

 

Thomas

Molenaar

 

Finn

Lieverst

Jeffrey

Raat

 

Luuk

Koper

 

Flinn

Palenstijn

Djessey

Weerd

 

Joris

Beneker

 

Nick

Adrichem

Danilo

Lacovelli

 

Sergio

Castro

 

Nick

Keijzers

Jowel

Lopez

 

Teun

Bruins

 

Tijani

Kweeling

Hedjaram

Ghafuri

 

Jeevan

Georgiou

 

Sil

Riemens

Timo

van Dijk

 

Thijs

Kattouw

 

Jasper

Teeling

Julian

Kos

 

Luuk

Janssen

 

Viggo

Scholten

Kaan

Ardicyaka

 

Djovanni

van Rookhuizen

 

Muhaz

Sufiyan

Zayed

Zazai

 

 

 

 

 

 

begeleiding

Duncan Bruin

 

 

Peter van der Slikke

 

 

Kevin Edam

 

Patrick Raat

 

 

 

 

 

Jeroen Adrichem

 

 

 

 

 

 

 

 

JO13-4

 

JO13-5

 

 

 

Timo

Smits

 

Pedro

Morais Pacheco

 

 

 

Pepijn

Fritz

 

Doruk

Yalcin

 

 

 

Ieme

Asselman

 

Liv

Baerveldt

 

 

 

Tijn

Oosterbaan

 

Sem

Terlien

 

 

 

Thijn

Meijer

 

Jeffrey

Bosma

 

 

 

Noah

Sevillano

 

Wiebe

Alonzo Alvarez

 

 

 

Fouad

Alissa

 

Casper

Lansbegen

 

 

 

Emilio

Morrazo

 

Banda

Griffiths

 

 

 

Jonah

Moklos

 

Jayden

Farjado

 

 

 

Forat

Arab

 

Nino

Haak

 

 

 

Amjiad

Naanough

 

Hakkan

Eryuruk

 

 

 

Linq

Witte

 

Sem

Mehari Halle

 

 

 

Mauro

Petraglia

 

Umit

Mohammadi

 

 

 

Adam

Elmakhour

 

 

 

 

 

 

begeleiding

Gerard Asselman

 

 

Marcel Terlien

 

 

 

 

José Seviiano

 

 

Paul Baerveldt

 

 

 

 

 

 

 

Alex Lansbergen

 

 

 

 

 

 

 

Daniel Griffiths

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JO14-1

 

JO14-2

 

JO14-3

Levi

Kattouw

 

Ramiro

Michalski

 

Jelmer

Alonzo Alvarez

Amir

Saeedi

 

Wout

Steenman

 

Matthias

Compier

Wouter

Jansesen

 

Lucas

Raap

 

Rodney

Compier

Sepp

Rooijmans

 

Kick

Nieuwland

 

Timo

Huitema

Munsif

Naanough

 

Vigo

van der Giezen

 

Wesley

van Lieshout

Luca

Pinna

 

Milan

Wulder

 

Jordi

Mooij

Melvin

Lagerwaard

 

Calvin

Donker

 

Semin

Porcic

Kelvin

Jansen

 

Xavi

de Graaf

 

Thijs

Rolvink

Ramon

van Lieshout

 

Kick

John

 

Finn

Scargo

Stijn

Leuring

 

Quinten

Blokker

 

Romy

Schulkes

Pepijn

Langendijk

 

Fardim

Noory

 

Joey

de Ruijter

Haitham

Alansari

 

Dani

van Dee

 

Tygo

Eijkenaar

NNB

 

 

Evi

Lamain

 

 

 

NNB

 

 

 

 

 

 

 

begeleiding

Stephan Mol

 

 

begeleiding

 

 

Kees Huitema

 

 

 

 

nog niet bekend

 

 

Stephan

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!