Programma

Benieuwd naar veld en kleedkamer?
Kijk in de de voetbal.nl app


Veel wedstrijden staan in eigen beheer, dan is er géén scheidsrechter zichtbaar in de app.
Er zijn nl zeer weinig scheidsrechters beschikbaar.
Datum Tijd Thuis Uit Info
4 dec 14:30 ODIN 59 1 Excelsior'31
11 dec 14:30 ACV ODIN 59 1
18 dec 15:00 Sportlust '46 ODIN 59 1
4 dec 11:30 DVVA csv. 2 ODIN 59 2
11 dec 12:00 ODIN 59 2 Volendam (rkav) 2
4 dec 12:00 ODIN 59 3 AFC 4
11 dec 14:30 Zaandijk 2 ODIN 59 3
11 dec 17:15 DEM (RKVV) 4 ODIN 59 4
4 dec 14:30 ODIN 59 4 EDO hfc 3
4 dec 16:00 Beverwijk 2 ODIN 59 5
11 dec 11:15 ODIN 59 5 DZS 3
4 dec 12:30 ODIN 59 6 ZCFC 4
11 dec 14:00 De Wherevogels 2 ODIN 59 6
4 dec 12:00 Westzaan 2 ODIN 59 7
11 dec 12:45 ODIN 59 7 Castricum FC 3
11 dec 14:30 ODIN 59 8 Meervogels 31 2
4 dec 14:30 Jong Holland 5 ODIN 59 8
4 dec 12:30 ODIN 59 9 IJmuiden vv. 6
11 dec 14:00 Haarlem-Kennemerland f.c. 5 ODIN 59 9
11 dec 14:30 ODIN 59 10 Vitesse 22 3
4 dec 15:00 ODIN 59 JO19-1 Zouaven (de) JO19-2
11 dec 14:45 ODIN 59 JO19-2 Vitesse 22 JO19-2
4 dec 14:30 ODIN 59 JO19-3 ADO '20 JO19-4
11 dec 12:00 Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-3 ODIN 59 JO19-3
18 dec 13:00 HBC JO19-1 ODIN 59 JO19-3
4 dec 15:00 Onze Gezellen JO17-1 ODIN 59 JO17-1
11 dec 13:15 ODIN 59 JO17-2 DEM (RKVV) JO17-3
4 dec 11:30 Foresters (de) JO17-4 ODIN 59 JO17-2
4 dec 10:45 ODIN 59 JO16-1 Onze Gezellen JO16-2
11 dec 11:30 Bloemendaal JO16-2 ODIN 59 JO16-1
4 dec 12:00 EDO hfc JO16-1 ODIN 59 JO16-2
11 dec 12:45 ODIN 59 JO16-2 Terrasvogels JO16-1
11 dec 9:45 ODIN 59 JO15-1 FC Uitgeest JO15-1
4 dec 10:25 DEM (RKVV) JO15-2 ODIN 59 JO15-1
11 dec 11:15 ODIN 59 JO15-2 Ilpendam JO15-2
30 nov 18:30 ODIN 59 JO15-2 Haarlem-Kennemerland f.c. JO15-2
4 dec 11:30 SVA JO15-3 ODIN 59 JO15-2
4 dec 10:30 ODIN 59 JO15-3 Zaandijk JO15-1
18 dec 11:30 ODIN 59 JO15-3 SVA JO15-3
11 dec 9:45 ODIN 59 JO14-1 Vitesse 22 JO14-1
4 dec 13:00 Pancratius Rksv JO14-1 ODIN 59 JO14-1
30 dec 10:15 ODIN 59 JO14-2 ODIN 59 JO14-3
11 dec 11:15 ODIN 59 JO14-2 Haarlem-Kennemerland f.c. JO14-2
4 dec 14:00 DSS JO14-4 ODIN 59 JO14-2
4 dec 9:45 ODIN 59 JO14-3 Vitesse 22 JO14-3
11 dec 12:00 FC Uitgeest JO14-3 ODIN 59 JO14-3
4 dec 11:00 ADO '20 JO13-1 ODIN 59 JO13-1
11 dec 8:30 ODIN 59 JO13-1 FC Uitgeest JO13-1
4 dec 9:00 ODIN 59 JO13-2 HSV JO13-3
11 dec 9:15 ADO '20 JO13-2 ODIN 59 JO13-2
4 dec 8:30 DEM (RKVV) JO13-5 ODIN 59 JO13-3
11 dec 15:00 ODIN 59 JO13-3 Sporting Krommenie JO13-3
18 dec 8:45 ODIN 59 JO13-3 DEM (RKVV) JO13-4
4 dec 10:00 ODIN 59 JO13-4 DEM (RKVV) JO13-6
11 dec 15:45 DSS MO13-1 ODIN 59 JO13-4
11 dec 8:30 ODIN 59 JO13-5 ZCFC mo13-1
4 dec 14:00 SDZ JO13-6 ODIN 59 JO13-5
4 dec 8:30 ODIN 59 JO12-1 Fortuna Wormerveer sv JO12-2
4 dec 10:30 Blauw Wit (W) JO12-1 ODIN 59 JO12-2
11 dec 8:30 ODIN 59 JO12-2 Assendelft Jo12-2
4 dec 10:00 FC Uitgeest JO12-3 ODIN 59 JO12-3
11 dec 8:30 ODIN 59 JO12-3 Vitesse 22 JO12-3
4 dec 8:30 ODIN 59 JO11-1 DSS JO11-1
11 dec 10:15 VVA/Spartaan JO11-1 ODIN 59 JO11-1
4 dec 9:00 Limmen JO11-1 ODIN 59 JO11-2
11 dec 9:45 ODIN 59 JO11-2 Foresters (de) JO11-1
4 dec 8:30 ODIN 59 JO11-3 IJmuiden vv. JO11-2
11 dec 11:00 Terrasvogels JO11-1 ODIN 59 JO11-3
4 dec 8:30 Westzaan JO11-1 ODIN 59 JO11-4
11 dec 8:30 ODIN 59 JO11-4 FC Uitgeest JO11-3
4 dec 10:00 SVIJ JO11-2 ODIN 59 JO11-5
11 dec 9:45 ODIN 59 JO11-5 Onze Gezellen JO11-2
4 dec 13:00 ODIN 59 JO10-1 Hillegom sv JO10-1
11 dec 9:45 Onze Gezellen JO10-1 ODIN 59 JO10-1
4 dec 9:45 ODIN 59 JO10-2 ADO '20 JO10-2
11 dec 10:15 FC Uitgeest JO10-3 ODIN 59 JO10-2
4 dec 8:30 Foresters (de) JO10-2 ODIN 59 JO10-3
11 dec 13:00 ODIN 59 JO10-3 Terrasvogels JO10-1
11 dec 10:45 ODIN 59 JO10-4 Foresters (de) JO10-2
4 dec 9:00 Terrasvogels JO10-1 ODIN 59 JO10-4
11 dec 8:30 ODIN 59 JO10-5 SVA JO10-3
4 dec 9:00 Limmen JO10-2 ODIN 59 JO10-5
11 dec 10:30 IJmuiden vv. JO10-3 ODIN 59 JO10-6
4 dec 8:30 ODIN 59 JO10-6 SVIJ JO10-1
11 dec 12:00 Fortuna Wormerveer sv JO10-3 ODIN 59 JO10-7
4 dec 13:30 ODIN 59 JO10-7 SVA JO10-5
4 dec 10:15 DZS JO10-2 ODIN 59 JO10-8
11 dec 10:45 ODIN 59 JO10-8 EVC JO10-3
11 dec 9:45 ODIN 59 JO9-1 DEM (RKVV) JO9-2
4 dec 8:45 ADO '20 JO9-1 ODIN 59 JO9-1
11 dec 12:00 ODIN 59 JO9-2 Sporting Krommenie JO9-2
4 dec 9:00 FC Uitgeest JO9-3 ODIN 59 JO9-2
4 dec 11:30 ODIN 59 JO9-3 Castricum FC JO9-2
11 dec 8:30 DEM (RKVV) JO9-6 ODIN 59 JO9-3
4 dec 11:00 ODIN 59 JO9-4 Sporting Krommenie JO9-3
4 dec 8:45 ADO '20 JO9-4 ODIN 59 JO9-5
11 dec 8:30 ODIN 59 JO9-5 ADO '20 JO9-5
4 dec 12:00 ODIN 59 JO9-6 SVA JO9-5
11 dec 8:30 Onze Gezellen JO9-3 ODIN 59 JO9-6
4 dec 8:30 ODIN 59 JO8-1 Buitenveldert sc. JO8-1
11 dec 8:30 DIOS sv. JO8-1 ODIN 59 JO8-1
11 dec 10:45 V.V. Bergen JO8-2 ODIN 59 JO8-2
4 dec 9:30 ODIN 59 JO8-2 ADO '20 JO8-1
11 dec 9:45 ODIN 59 JO8-3 Vitesse 22 JO8-3
4 dec 10:45 Limmen JO8-2 ODIN 59 JO8-3
4 dec 12:30 ODIN 59 JO8-4 Jong Hercules JO8-1
11 dec 8:30 Velsen Rkvv JO8-2 ODIN 59 JO8-4
11 dec 12:00 ODIN 59 JO8-5 Alcmaria Victrix JO8-3
4 dec 8:45 Jong Holland JO8-4 ODIN 59 JO8-5
4 dec 10:30 ODIN 59 JO8-6 HSV JO8-3
11 dec 10:45 Limmen JO8-3JM ODIN 59 JO8-6
4 dec 9:00 HSV JO9-3 ODIN 59 JO8-7
11 dec 13:00 ODIN 59 JO8-7 Meervogels 31 JO9-2
7 dec 20:15 ODIN 59 Jong Senioren Olympia Haarlem Jong Senioren
4 dec 8:45 SDW MO9-2 ODIN 59 MO9-1
11 dec 8:45 SDOB MO9-1 ODIN 59 MO9-1
11 dec 9:45 ODIN 59 O23-1 Vrone O23-1
18 dec 10:15 ODIN 59 O23-1 Always Forward O23-1
4 dec 11:30 Terrasvogels O23-1 ODIN 59 O23-2
18 dec 13:00 Onze Gezellen O23-1 ODIN 59 O23-2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!