Programma

Programma

Benieuwd naar veld en kleedkamer?
Kijk in de de voetbal.nl app


Veel wedstrijden staan in eigen beheer, dan is er géén scheidsrechter zichtbaar in de app.
Er zijn nl zeer weinig scheidsrechters beschikbaar.
Datum Tijd Thuis Uit Info
21 mei 14:30 ODIN 59 1 VVSB (zon)
21 mei 12:00 ODIN 59 2 DVVA csv. 2
17 mei 20:00 Zuidvogels HSV De 2 ODIN 59 2
21 mei 11:15 ODIN 59 3 Volendam (rkav) 4
21 mei 12:00 EDO hfc 3 ODIN 59 4
17 mei 20:00 ODIN 59 5 ADO '20 3
21 mei 10:30 ZCFC 4 ODIN 59 6
21 mei 13:15 ODIN 59 7 Beverwijk 3
21 mei 15:15 ODIN 59 8 ADO '20 5
21 mei 14:30 IJmuiden vv. 6 ODIN 59 9
21 mei 12:40 VSV JO19-1 ODIN 59 JO19-1
21 mei 11:00 Egmondia JO19-1 ODIN 59 JO19-2
21 mei 11:30 FC Uitgeest JO17-1 ODIN 59 JO17-1
21 mei 12:45 SVA JO17-3 ODIN 59 JO17-2
19 mei 19:30 ODIN 59 JO16-1 Hillegom sv JO16-1
21 mei 10:15 Haarlem-Kennemerland f.c. JO16-2 ODIN 59 JO16-2
21 mei 8:30 DEM (RKVV) JO15-2 ODIN 59 JO15-1
21 mei 11:00 ST VV Egmond JO15-1 ODIN 59 JO15-2
19 mei 19:00 ODIN 59 JO15-3 HBC JO15-1
21 mei 11:00 Zaanlandia JO14-1 ODIN 59 JO14-1
18 mei 19:00 ODIN 59 JO14-2 ADO '20 JO14-3
21 mei 10:15 Fortuna Wormerveer sv JO13-3 ODIN 59 JO13-1
21 mei 10:00 Rijp (de) JO13-1 ODIN 59 JO13-2
21 mei 10:30 IJmuiden vv. JO13-1 ODIN 59 JO13-3
17 mei 18:30 ODIN 59 JO13-5 Bloemendaal JO13-4
21 mei 8:30 Onze Gezellen JO12-3 ODIN 59 JO12-1
21 mei 8:30 ODIN 59 JO12-2 ADO '20 JO12-2
21 mei 8:30 Vitesse 22 JO12-3 ODIN 59 JO12-3
21 mei 9:00 Pancratius Rksv JO11-3 ODIN 59 JO11-1
17 mei 17:30 ODIN 59 JO11-2 Vitesse 22 JO11-1
21 mei 8:30 ODIN 59 JO11-3 Reiger Boys JO11-5
21 mei 11:30 FC Uitgeest JO11-3 ODIN 59 JO11-4
17 mei 17:30 ODIN 59 JO11-5 Foresters (de) JO11-2
21 mei 9:50 Koninklijke HFC JO10-2 ODIN 59 JO10-1
21 mei 8:30 Foresters (de) JO10-2 ODIN 59 JO10-2
21 mei 9:45 ODIN 59 JO10-3 FC Uitgeest JO10-3
18 mei 18:00 ODIN 59 JO10-4 DSS JO10-4
21 mei 9:00 Geel Wit '20 sv. JO10-4 ODIN 59 JO10-4
21 mei 9:45 ODIN 59 JO10-5 Assendelft JO10-3
21 mei 8:30 ODIN 59 JO10-7 Geel Wit '20 sv. JO10-5
21 mei 8:30 ODIN 59 JO10-8 Jong Holland JO10-4
21 mei 8:30 DEM (RKVV) JO9-2 ODIN 59 JO9-1
21 mei 9:50 Terrasvogels JO9-1 ODIN 59 JO9-2
21 mei 9:45 ODIN 59 JO9-3 AFC 34 JO9-3
21 mei 9:45 ODIN 59 JO9-4 Kennemers (de) JO9-2
21 mei 8:30 DEM (RKVV) JO9-5 ODIN 59 JO9-5
21 mei 8:30 SVA JO9-8 ODIN 59 JO9-6
21 mei 8:30 ODIN 59 JO8-1 Spirit 30 (SC) JO8-1
21 mei 9:00 IJmuiden vv. JO8-1 ODIN 59 JO8-2
21 mei 10:45 ODIN 59 JO8-3 Vitesse 22 JO8-3
21 mei 10:00 DZS JO8-1 ODIN 59 JO8-4
21 mei 10:45 ODIN 59 JO8-5 SVA JO8-5
21 mei 9:45 Onze Gezellen JO8-3 ODIN 59 JO8-6
21 mei 10:15 OSV JO9-4 ODIN 59 JO8-7
21 mei 8:30 ODIN 59 MO9-1 Koninklijke HFC MO9-1
21 mei 16:30 Vrone O23-1 ODIN 59 O23-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!