Op onze website vind je allerlei informatie over onze mooie club. Van actuele zaken over wedstrijden en trainingen tot achtergrondinformatie.
U wist het misschien niet, maar bij thuiswedstrijden van het eerste elftal van ODIN ’59 kan de wedstrijdbal worden gesponsord.Wedstrijd bal: € 125,00 (excl. BTW)Indien de bal voor een thuiswedstrijd van het 1e team wordt gesponsord, wordt voor, tijdens en na de betreffende wedstrijd de naam van de sponsor via de speaker vermeld, ook staat de balsponsor vermeld in de voorbeschouwing, in de ODIN'59 pagina in de Heemskerkse Courant en in het thuiskrantje. Tevens wordt er boven de bar in de kantine een reclamebordje opgehangen met vermelding van uw naam, de wedstrijd, de datum en de uitslag. Dit bordje blijft daarna een geheel jaar hangen
Onze balsponsors voor dit seizoen zijn:
Wilt u de wedstrijdbal sponsoren, neemt u dan contact op met: sponsorcommissie@odin59.nl
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.